vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Sortiment > Dveře

Dveře

V prodejně Dřevoobchod Premier Cheb nabízíme interiérové, vstupní a vchodové dveře od výrobců VOSTER, VERTE, PORTA, SOLODOOR a JAP.

          verte logo           porta logo          solodor logovoster_logo (1).jpgJap logo

 

 

Protipožární dveře

Protipožární, nebo též požární, dveře jsou v některých případech ze zákona povinnou výbavou stavebních výplní u veřejných i soukromých budov. Povinně se instalují například u kotelen s kotlem na tuhá paliva. Osadit protipožární vchodové dveře lze ale i "nepovinně" z důvodu zvýšení bezpečnosti a ochrany před požárem, pocházejícím z vnitřku bytového domu.

Protipožární dveře nabízíme jednokřídlé i dvoukřídlé, plné i prosklené. Vedle protipožárních dveří dodáváme i protipožární zárubně.

Všechny námi dodávané protipožární dveře mají příslušný atest na požární odolnost proti ohni.

Dveře z  masivu

Dveře z masivu patří sice k nejdražším, ale jsou nejkrásnější a na celý život. Při poškození stačí jejich povrch znovu opravit.

Dýhované dveře

Dýhované dveře mají přírodní materiál - slabý plát dřeva, tzv. dýhu - pouze na povrchu. Jsou krásné, odolné a je to levnější alternativa k celodřevěným dveřím z masivu.

Ke dveřím s dýhou nabízíme obložkové zárubně ve stejném designu.

Máme na výběr několik druhů dřevin, a to jak u dveří z masivu, tak u dveří dýhovaných.

Dveře s CPL fólií

CPL je laminátová fólie, která vytváří nejodolnější povrch dveří vůbec. Je odolná proti mechanickému poškození (např. poškrábání domácími zvířaty), dá se čistit běžnými čistícími prostředky, odolává vlhkosti, takže je vhodná i do kuchyně a koupelny, nevybledne ani pokud jsou dveře vystaveny přímému slunečnímu svitu.

Navíc dveře s povrchem z CPL fólie nevypadají špatně, nabízíme je v několika dekorech, které jsou od pravého dřeva k téměř nerozeznání. 

Dveře foliované

Dveře foliované představují praktické a nejlevnější řešení. Nízká cena sice odráží i nižší životnost dveří, není ale problém dveře po dožití vyměnit za nové. Nabízíme foliované dveře ve velkém množství různých dekorů, které v kombinaci se stejnou obložkovou zárubní, působí vkusně.

 

Doporučujeme: Nestandardní rozměry, netypické stavební otvory?

Naprostá většina používaných dveří jsou dveře otočné. Pokud ale pro otočné dveře nezbývá místo, lze použít dveře posuvné. Na instalaci posuvných dveří lze myslet již ve fázi přípravy stavby, kdy se v projektu počítá se zabudováním pouzdra, do kterého posuvné dveře zajíždějí. Ale ani dodatečná instalace posuvných dveří nepředstavuje problém, nabízíme i systémy, umožňující instalaci posuvných dveří na stěnu.

I stavební otvory, které nemají standardní rozměry, lze osadit bočními dveřmi s posuvem.

Při výběru dveří nestandardních rozměrů vám rádi poradíme nejvhodnější řešení.

 

Kování

Dveřní kování, jako jsou kliky, bezpečnostní vložky, panty a závěsy, je samozřejmě v nabídce našeho obchodu skladem.

 


Kde nakoupit

O celé šíři naší nabídky vnitřních dveří se můžete přijít přesvědčit do naší odborné prodejny Dřevoobchod Premier v Chebu.

DSC00643.JPG DSC00644.JPG DSC00642.JPG DSC00620.JPG