Drobečková navigace

Úvod > Sortiment > Terasová prkna

Terasová prkna

Terasová prkna mají speciální jemné oblé drážkování po obou stranách profilu a svými vlastnostmi jsou určena k použití v náročných venkovních povětrnostních podmínkách. Nabízíme celou řadu materiálů, barev a provedení, vždy s možností nařezání potřebných rozměrů na míru. Montáž terasy z námi dodávaných terasových prken je opravdu snadná.

Terasová prkna wpc

K použití na terasách, zahradních chodnících, molech a můstcích. Jedná se kompozitní materiál, kombinující to nejlepší ze dřeva a odolné umělé hmoty. Materiál s vysokou životností je dokonale bezúdržbový, příjemný na dotek a v létě se nepřehřívá.

Terasová prkna modřín

100% přírodní materiál s vynikajícími vlastnostmi. Lze jej použít i bez povrchového ošetření, doporučuje se ale 2x do roka povrch ošetřit olejem na dřevo, zabráním se tím jeho stárnutí a praskání prken. Modřínové dřevo časem mění svůj vzhled a odstín, svou tvrdostí a odolností je srovnatelné s exotickými dřevinami či s dubem, cenově je ale oproti těmto materiálům výhodnější.     

Terasová prkna borovice

Terasová prkna z borovice patří k levnějším materiálům, který je třeba pravidelně ošetřovat a tím prodlužovat jeho životnost. Výhodou je relativně dobrá obnovitelnost tohoto přírodního zdroje, proto je výběr prken z borovice z tohoto hlediska dobrou volbou.

 


Kde nakoupit

O celé šíři naší nabídky terasových prken se můžete přijít přesvědčit do naší odborné prodejny Dřevoobchod Premier v Chebu.

51286890_1019338831586477_4924062017817411584_n.jpg